Show Jumping Results - Intermediate Team

Number Rider Branch Age Round 1R1 R1 Total Round 2R2 R2 Total Jump OffJO JO Time JO Total Place
101Jess PennMid Surrey13424024NNNN
102Fran LupoliMid Surrey13E12NNN
103Hannah InghamMid Surrey14812NNN
104Sophie RobertsMid Surrey178+416NNN
105Libby MeadGarth South1544416NNN3
106Meredith WilsonGarth South1708NN3
107Ava RietdykGarth South18WWNN3
108Abi CottinghamGarth South1804NN3
113Christine McVeighNorth Down20412012NNN5
114Kathryn McKibbinNorth Down17816NN5
115Rose de MontmorencyNorth Down1508NN5
116Holly BoalNorth Down1684NN5
117Megan FordBedale & West of Yore Hunt1441288NNN4
118Tara Barker Bedale & West of Yore Hunt1580NN4
119Eddie HensonBedale & West of Yore Hunt14160NN4
120Lucy HattersleyBedale & West of Yore Hunt13020NN4
121Olivia AultonEast Essex Hunt2282448NNN7
122Hettie MeadowsEast Essex Hunt1320+80NN7
123Isabel OakleyEast Essex Hunt16164NN7
124Sam WisbeyEast Essex Hunt1604NN7
125James BlackBlankney Hunt171632E16NNNN
126Florence WhiteBlankney Hunt15128NNN
127Ella MarshallBlankney Hunt15124NNN
128Amelia CoxBlankney Hunt1684NNN
129Harriet BoddyAtherstone Hunt13016420NNN8
130Isabelle HemusAtherstone Hunt1512+14ENN8
131T'Siah WoodsAtherstone Hunt151212NN8
132Katie MartinAtherstone Hunt1544NN8
133Jessica MorrisSouth Hereford and Ross Harriers15442812NNN1
134Sapphire SmithSouth Hereford and Ross Harriers1600NN1
135Rhona KingSouth Hereford and Ross Harriers202012NN1
136Alice GarfieldSouth Hereford and Ross Harriers1700NN1
137Milly DrewettMendip Farmers' Hunt18816416NNN6
138Frankie SommerfieldMendip Farmers' Hunt17016NN6
139Tess TownendMendip Farmers' Hunt1788NN6
140Lucy HardingMendip Farmers' Hunt1784NN6
145Lexie ToppingCheshire Hunt South15029844NNNN
146Harry McKayCheshire Hunt South1512+112+12NNN
147Elizabeth PartonCheshire Hunt South151612NNN
148Lily McCormackCheshire Hunt South1416+2916+24NNN
149Jess BennellHeythrop Hunt1441644NNN2
150Matilda AshtonHeythrop Hunt1680NN2
151Tom BirdHeythrop Hunt1440NN2
152Emma StringerHeythrop Hunt1584NN2
157Quinn JollyGalloway171224819NNN10
158Charlotte ServiceGalloway15EENN10
159Izzy Miller-SmithGalloway1588+3NN10
160Caitlin JollyGalloway1640NN10
161Shannon BibbyQuorn Hunt1724241620NNNN
162Molly Brown Quorn Hunt1540NNN
163Lily WalkerQuorn Hunt1344NNN
164Hannah SprayQuorn Hunt131616NNN
173Kate ArnoldNorth Norfolk128441220NNNN
174Georgie BarnardNorth Norfolk13248NNN
175Charlotte PeasleyNorth Norfolk20248NNN
176Mollie HarrisNorth Norfolk14124NNN
177Jess PopeSouth Oxfordshire Hunt (South)228244ENNNN
178Phoebe HendrySouth Oxfordshire Hunt (South)14EWNNN
179Phoebe AndersonSouth Oxfordshire Hunt (South)158WNNN
180Flo CarterSouth Oxfordshire Hunt (South)168WNNN
189Lucy SpibyWest Lancashire County13124012+428NNNN
190Kate HalpinWest Lancashire County18168NNN
191Hannah ReardonWest Lancashire County19EENNN
192Thea Holt SmithWest Lancashire County18124NNN
197Katie ProctorSouth Northumberland202024812NNN9
198Kate SpottiswoodSouth Northumberland2088NN9
199Megan CoburnSouth Northumberland1440NN9
200William QuinnSouth Northumberland17124NN9
201Catherine BristolSouth & West Wilts Hunt191228416NNNN
202Arabella RaymondSouth & West Wilts Hunt16E12+29NNN
203Freddie FaganSouth & West Wilts Hunt1684NNN
204Safia WoodwardSouth & West Wilts Hunt1688NNN
209Eilidh McKennaBennachie16424420NNNN
210Katie McLarenBennachie18120NNN
211Alexandra HeardBennachie17816NNN