Show Jumping Results - Intermediate Individual

Number Rider Branch Age Round 1R1 Round 2R2 Jump OffJO JO Time Place
1Charis VinacciaEast Down1544N
2Tic StidwillFour Burrow Hunt150410
3Megan EllisVale of Aylesbury Hunt1588N
4Holly ClaydenYork & Ainsty South Hunt1544N
5Honor Burges-LumsdenWoodland Pytchley Hunt1648N
6Isabel OakleyEast Essex Hunt16412N
7Amy CharltonNorth Staffordshire Hunt1584N
8Lily Ann PardoeFlint & Denbigh Hunt17812N
9Dizzy LemanDartmoor Hunt1644N
10Clarissa Burnell-PriceSurrey Union1604N
11Evie Vaughan-JonesGlamorgan Hunt17012N
12Sian JonesVale of Taf1616WN
13Eloise BurdenBicester & Warden Hill Hunt1348N
14Holly BoalNorth Down1680N
15Izzie BamfordEast Lothian17412N
16Emilia ProctorBramham Moor Hunt16WWN
17Rhiannon MedlicottGlamorgan Hunt1684N
18Chloe McBrideIveagh1200441.484
19Abigail RomeCumberland Farmers Hunt North13WWN
20Jessica MortonRomney Marsh17124N
21Jaymee SavillVWH Hunt13124N
22Tom BirdHeythrop Hunt14048
23Anya GreggOrkney1812+260N
24Rachel BasnettWaen-y-Llyn13012N
25Ottilie MitchellWaveney Harriers1984N
26Amanda FrancisGarth Hunt1648N
27Lucy HattersleyBedale & West of Yore Hunt13128N
29Emily MartinSouth Oxfordshire Hunt (South)198WN
32Emma GodfreySeavington181212N
33Jack DonaldsonSouth Northumberland1544N
34Megan CoburnSouth Northumberland1444N
36Amelia CoxBlankney Hunt1648N
37Frankie PowerEssex & Suffolk Hunt16416N
39Thomas BroomSilverton Hunt1684N
40Georgia KingTedworth Hunt14016N
41Chloe PetersonStaff College & Sandhurst1748N
43Rose de MontmorencyNorth Down1500837.795
44Freya HartleyDeeside1544N
45Charlotte CopelandEnfield Chace Hunt17049
46Thea Holt SmithWest Lancashire County188WN
48Sophie GordonOld Berkshire Hunt1748N
49Amie BeacockBerwyn & Dee2000044.302
51Charlotte BlenkinSinnington Hunt1400043.731
52Tom TiekenWestern Hunt168+1012+7N
53Jess RimmerPortman Hunt14046
55Freddie FaganSouth & West Wilts Hunt1688N
56Iona ImpeyPolden Hills1588N
57Millie GodfreySeavington16204N
58Hannah BrisbaneWest Perthshire1800437.113
59Katie ThomasRadnor & West Hereford Hunt21168N
60Ellen SaundersCotswold Hunt1444N
61Carys Morris Brecon & Talybont Hunt15EEN
62Caroline CookLinlithgow & Stirlingshire1544N
63Becky HillSouth Durham Hunt2240N
64Ella-Jane CreasyPetersfield14EEN
65Megan WilliamsUnited Pack14412N
66Kathy WilliamsOld Berkeley Hunt (South)18047
67Sali Wyn WhewayFlint & Denbigh Hunt15812N
68Morgan ShelleyWest Warwickshire1888N
69Poppy DrysdaleStewartry15412N
70Charlotte ServiceGalloway15EEN
71Lottie AirdOld Berkshire Hunt1384N
72Emma WoodsEast Stirlingshire131616N
73Kate HalpinWest Lancashire County18128N
74Alice PartonNorth Shropshire Hunt1312+144N
75Georgia MoltonHampshire Hunt1208N